Oceanland School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vampiirid, Libahundid, inimesed, deemonid ja haldjad. Tulge õppima Oceanlandi ülikooli :) mõeldud just rollika huvilistele.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Cathleen Lauren Wells
Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Emptyby Cathleen Lauren Wells Reede 12 Apr 2013 - 17:10

» LÄBULÄBULÄBU. Vol.1
Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Emptyby Elena Collins Kolm 20 Märts 2013 - 12:31

» Ian Somerhalder
Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Emptyby Elena Gilbert Esm 4 Veeb 2013 - 19:16

» Elena tuba
Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Emptyby Adam Lawrence Nelj 31 Jan 2013 - 22:56

» A. Lawrence
Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Emptyby Adam Lawrence Nelj 31 Jan 2013 - 21:12

» Foorumite reklaam
Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Emptyby Melissa Lounce Nelj 31 Jan 2013 - 20:19

» Ian Somerhalderi suhted
Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Emptyby Elena Gilbert Kolm 30 Jan 2013 - 21:21

» Elena Gilberti suhted
Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Emptyby Elena Gilbert Kolm 30 Jan 2013 - 21:19

» Metsas jalutamas
Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Emptyby Alice Dalling Kolm 30 Jan 2013 - 14:16

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(50) oli siin foorumil Teis 21 Märts 2023 - 2:57

 

 Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore.

Go down 
5 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Claire Moretz

Claire Moretz


Postituste arv : 50
Join date : 25/01/2013

Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Empty
PostitaminePealkiri: Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore.   Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. EmptyReede 25 Jan 2013 - 16:09

Claire oli tulnud aeda, et veidi puhata kõigist töödest. Siiski oli reede ja ta ei tahtnud päev läbi toas istuda ja lakke sülitada. Grace vaatas ringi ja mõne aja pärast tungis tema ninna mõnus lillelõhn. Võibolla inimese jaoks pole see nii hea. Inimestel pole üldse ju hea lõhnataju. Igatahes Claire istus ühele pingile ja vaatas taevasse. Mõne aja pärast ta sulges silmad. Kõrvus kumises ilus linnuhääl.

OT: Tiffany.
Tagasi üles Go down
Tiffany Radford

Tiffany Radford


Postituste arv : 121
Join date : 25/01/2013

Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore.   Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. EmptyReede 25 Jan 2013 - 16:14

Tiffany oli niisama aeda jalutama tulnud, ta tahtis selle kooliga siin veidikene tutvuda. Ta oli siia kooli alles eile öösel tulnud ja siis polnud tal erilist viitsimist väljaspool kooli hulkuda. Ta tundis läheduses oma rassikaaslase lõhna aga jh temagi tundis lillede lõhna. Ta jalutas aina edasi.
Tagasi üles Go down
Claire Moretz

Claire Moretz


Postituste arv : 50
Join date : 25/01/2013

Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore.   Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. EmptyReede 25 Jan 2013 - 16:18

Claire tundis mõnda aega hiljem samuti rassikaaslase lõhna, kuid ta ei teinud sellest välja. Kahju, et vampiirid ei saa päevituda mõtles Cale, kui tundis päikesekiiri enda nahal.
Tagasi üles Go down
Tiffany Radford

Tiffany Radford


Postituste arv : 121
Join date : 25/01/2013

Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore.   Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. EmptyReede 25 Jan 2013 - 16:27

Tiffany jalutas edasi ning siis märkas seda oma rassikaaslast aga ei teinud temast välja. Tema mõte peale Tif ainult muigas, ta suutis teiste mõtteid ju lugeda.
Tagasi üles Go down
Claire Moretz

Claire Moretz


Postituste arv : 50
Join date : 25/01/2013

Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore.   Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. EmptyReede 25 Jan 2013 - 16:32

Claire avas ettevaatlikult enda silmad ja vaatas tüdrukut, ehk tema rassikaaslast, ja naeratas. "Hei," ütles Grace ja asetas ühe jala üle teise.
Tagasi üles Go down
Tiffany Radford

Tiffany Radford


Postituste arv : 121
Join date : 25/01/2013

Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore.   Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. EmptyReede 25 Jan 2013 - 16:38

"Heya," lausus Tiffany muigega ning istus siis tüdruku kõrvale pingile. Viis oma pilgu taevasse.
Tagasi üles Go down
Claire Moretz

Claire Moretz


Postituste arv : 50
Join date : 25/01/2013

Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore.   Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. EmptyReede 25 Jan 2013 - 16:40

"Mõnus ilm täna, eks," muigas Claire ja vaatas ka taevasse. "Muidu, mu nimi on Claire Grace" ütles Grace oma nime ja ulatas talle oma käe.
Tagasi üles Go down
Tiffany Radford

Tiffany Radford


Postituste arv : 121
Join date : 25/01/2013

Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore.   Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. EmptyReede 25 Jan 2013 - 16:42

"On tõesti," pidid Tiffany sellega nõustuma ja vaatas endiselt taevasse. "Ma olen Tiffany Audrey," lausus Tif ning siis ulatas ka oma käe tüdrukule ja raputas siis mõnda aega tüdruku kätt, see järel lasi sellest lahti.
Tagasi üles Go down
Claire Moretz

Claire Moretz


Postituste arv : 50
Join date : 25/01/2013

Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore.   Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. EmptyReede 25 Jan 2013 - 16:45

Claire naeratas. "Sa siit uus eks?" küsis ta lõpuks ühe küsimuse. Midagi muud ei tulnud tal pähe ja muidugi oli ka Clairel väike uudishimu.
Tagasi üles Go down
Tiffany Radford

Tiffany Radford


Postituste arv : 121
Join date : 25/01/2013

Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore.   Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. EmptyReede 25 Jan 2013 - 16:48

"Olen küll jah uus siin," lausus Tiffany muigega. "Eilsest õpin siin," lisas ta veel juurde. "Sa?" küsis ta siis tüdrukult.
Tagasi üles Go down
Claire Moretz

Claire Moretz


Postituste arv : 50
Join date : 25/01/2013

Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore.   Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. EmptyReede 25 Jan 2013 - 16:53

Claire naeratas. "Mina juba vana elevant siin," naeris Cale. "Okei, tegelikult olen ma siin juba olnud 2 nädalat" lisas Grace ja vaatas taevasse jälle.
Tagasi üles Go down
Tiffany Radford

Tiffany Radford


Postituste arv : 121
Join date : 25/01/2013

Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore.   Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. EmptyReede 25 Jan 2013 - 17:01

"2 nädalt polegi ju nii palju," lausus Tiffany muigega. "Kui vana sa oled muidu?" küsis Audrey ühe küsimuse siis nüüd.
Tagasi üles Go down
Claire Moretz

Claire Moretz


Postituste arv : 50
Join date : 25/01/2013

Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore.   Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. EmptyReede 25 Jan 2013 - 17:06

Claire muigas. "Nojah, aga küllalt palju. Ega see kool siin alles avati ka ju." rääkis veidi Grace koolist ja vastas Tiffany küsimusele. "16. aastane. Ise?"
Tagasi üles Go down
Tiffany Radford

Tiffany Radford


Postituste arv : 121
Join date : 25/01/2013

Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore.   Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. EmptyReede 25 Jan 2013 - 17:09

"No seda küll jah," lausus Tiffany, tal polnud kohe üldse aimu millal see kool avati. See oli esimene kool kuhu ta sai minna oma mitte nii geniaalse haridustasemega. "Em.. 19," lausus ta siis oma nii öelda vanuse, tegelt oli ta juba veidikene vanem.
Tagasi üles Go down
Elena Gilbert

Elena Gilbert


Postituste arv : 54
Join date : 25/01/2013

Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore.   Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. EmptyReede 25 Jan 2013 - 19:35

OT: Sry, ei oska isegi kustuda Sad


Viimati muutis seda Elena Gilbert (Reede 25 Jan 2013 - 20:08). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Claire Moretz

Claire Moretz


Postituste arv : 50
Join date : 25/01/2013

Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore.   Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. EmptyReede 25 Jan 2013 - 19:58

OT: Nagu see oli minu ja Krissu teema. Seega tõmba uttu siit. Kustuta postitus ära!

Claire naeratas ja vaatas jälle taevasse. Ning jälle sulges silmad.
Tagasi üles Go down
Elena Collins
Admin
Elena Collins


Postituste arv : 164
Join date : 25/01/2013

Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore.   Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. EmptyReede 25 Jan 2013 - 19:59

OT: Ära nüüd liiga ülbeks mine, ta on algaja siin alles.
Tagasi üles Go down
https://oceanland.forum.co.ee
Claire Moretz

Claire Moretz


Postituste arv : 50
Join date : 25/01/2013

Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore.   Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. EmptyReede 25 Jan 2013 - 20:02

OT: Jajah.
Tagasi üles Go down
Selene Night

Selene Night


Postituste arv : 39
Join date : 25/01/2013

Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore.   Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. EmptyReede 25 Jan 2013 - 20:19

OT: Pole eriti sobilik teiste teemasse ronida. Enne võiks küsida luba kas üldse võib liituda. Tiffany on mu teine kasutaja. Ma ei viitsi hetkel temasse minna, ma pean Selene tutvustust ka nagunii lõpetama.

Tiffany muigas ning vaatas taevast. "Sul õdesid või vendi on?" küsis Tif siis täiesti suvalise küsimuse.
Tagasi üles Go down
Claire Moretz

Claire Moretz


Postituste arv : 50
Join date : 25/01/2013

Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore.   Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. EmptyReede 25 Jan 2013 - 20:25

Claire avas silmad ja vaatas Tiffany't. "Jah. Vend Brandon. Aga ta on juba kindlasti vana" ütles Clara ja küsis sama ka Tiffany'lt.
Tagasi üles Go down
Tiffany Radford

Tiffany Radford


Postituste arv : 121
Join date : 25/01/2013

Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore.   Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. EmptyReede 25 Jan 2013 - 20:36

"On küll noorem õde Melissa. Ta must neli aastat noorem ehk siis on ta tegelt 21. Minu tegelik vanus on 25," lausus Tiffany muigega ning vaatas siis Claire poole.
Tagasi üles Go down
Claire Moretz

Claire Moretz


Postituste arv : 50
Join date : 25/01/2013

Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore.   Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. EmptyReede 25 Jan 2013 - 20:46

Claire noogutas. "Sa oled siis ainult 25 aastat vampiir olnud?" küsis Grace naerdes. "Ma pole lugenud endal ära. Ega viitsigi lugeda" naeris Clara taevast vaadates ja sulges seejärel varsti ka silmad.
Tagasi üles Go down
Tiffany Radford

Tiffany Radford


Postituste arv : 121
Join date : 25/01/2013

Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore.   Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. EmptyReede 25 Jan 2013 - 20:48

"Ei. Ma olen vampiir olnud 6 aastat, mind muudeti kui olin 19," lausus Tiffany muiega. Tal pole pikka mineviku nagu mõndadel. "Ma oma peres ainus vampiir," mainis Tif veel ära.
Tagasi üles Go down
Claire Moretz

Claire Moretz


Postituste arv : 50
Join date : 25/01/2013

Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore.   Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. EmptyReede 25 Jan 2013 - 20:52

Claire naeris. "Ma ka olen ainus oma peres" muigas Grace. "Sul muidu mingeid võimed või midagi on?" küsis Clara niisama.
Tagasi üles Go down
Tiffany Radford

Tiffany Radford


Postituste arv : 121
Join date : 25/01/2013

Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore.   Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. EmptyReede 25 Jan 2013 - 20:58

"Ma suudan teiste mõtteid lugeda. Mingil määral ma suudan ka inimeste mõtteid muuta või muud sellist aga selles ma pole tugev," lausus Tiffany muigega. Ta küsis sama küsimuse ka Claire'ilt.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore.   Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore. Empty

Tagasi üles Go down
 
Hea lõhn, linnud laulavad ja kõik on väga tore.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Oceanland School :: Kool & kooli ümbrus :: Aed-
Hüppa: